![Всеукраїнський урок з ментального здоров’я 1-6 класи: «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!»](https://spilnoteka.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-21_13-33-47.jpg)
Всеукраїнський урок з ментального здоров’я 1-6 класи: «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!»
Перший день у школі — радісний і тривожний момент, коли дітям потрібна підтримка. Цей всеукраїнський урок про важливість психічного здоров’я. Фахівці максимально доступно розкажуть дітям, як працюють наші емоції, покажуть прості вправи для заспокоєння у стресових ситуаціях, підкажуть, як подолати страхи й тривожність, пов’язані з початком навчального року. Матеріали уроку розроблені у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, медіасервісом «MEGOGO Освіта» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.