![Брошура «Долаємо стереотипи: особистий щоденник для дівчат»](https://spilnoteka.org/wp-content/uploads/2024/04/mokap-divchata.png)
Брошура «Долаємо стереотипи: особистий щоденник для дівчат»
Брошура для дівчат віком 6-12 років для дослідження стосунків без гендерних стереотипів. У кожному розділі є коротка інформація та простір для власних думок.
Для дітей (6 - 12 років)
Брошура для дівчат віком 6-12 років для дослідження стосунків без гендерних стереотипів. У кожному розділі є коротка інформація та простір для власних думок.