![Чат-бот «Спільно для вчителів»](https://spilnoteka.org/wp-content/uploads/2023/01/chatbot-spilno-dlya-vchyteliv.png)
Чат-бот «Спільно для вчителів»
«Спільно для вчителів» – проєкт допомоги вчителям з підтримки ментального здоров’я та сприяння у подоланні труднощів під час війни. У чатботі вчителі знайдуть навчальні ресурси для самопідтримки та поради щодо підтримки учнів, матимуть можливість записати спостереження про учнів, щоби вчасно відреагувати та допомогти їм, коли спостерігається негативна динаміка.
Для дорослих